Gatavojoties UEFA Eiropas U-19 čempionāta Elites raunda spēlēm, kas no 21. līdz 27. martam risināsies Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē, nupat no 26. līdz 28. februārim uz otro treniņnometni šogad Rīgā pulcējās Latvijas jauniešu futbola izlases kandidāti. Galvenais treneris Aleksandrs Basovs šajā komandā iekļāvis arī VALMIERA GLASS VIA uzbrucēju Kristeru Lūsiņu.

Nometnes ietvaros tika aizvadīti divi treniņi Skonto hallē, trešdien aizvadot arī pārbaudes spēli pret BFC Daugavpils komandu. Šajā mačā uzvaru ar rezultātu 4:1 (1:1) svinēja galvenās izlases kandidāti, starp kuriem ar diviem precīziem sitieniem izcēlās tieši Lūsiņš, kurš abus vārtus guva otrajā puslaikā, nākot laukumā cīņas starplaikā, bet vēl pa reizei vārtus guva Emīls Birka un Matīss Zēģele.

Jāpiebilst, ka pirmajā U-19 izlases kandidātu nometnē pirms nedēļas piedalījās arī Alvis Jaunzems, bet U-21 rindās pirmo reizi tika piesaistīti Elmārs Sietiņsons, Ulvis Bērziņš un Roberts Rainers Cipe.

Skopjē Latvijas izlase cīņā par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā (iekļūst tikai grupas uzvarētājs) vienā apakšgrupā spēlēs pret Maķedoniju, Angliju un Ungāriju.

Atbildēt

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.