Svētdien, 19.februārī Smiltenes Sporta hallē norisinājās Vidzemes Telpu futbola čempionāta fināla cīņas, kurās noskaidrojās, ka par 2016./2017.gada Vidzemes Telpu futbola čempionāta uzvarētājiem kļūst SK Spēks.

Par iekļūšanu pusfinālā bija jācīnās vēl četrām komandām. Rīta spēlē, kur cīnījās Valmiera Glass ViA un Zellis, uzvaru guva pirmie ar rezultātu 2 –  1. Divus vārtus šajā spēlē guva Elvis Arnavs, kas arī palīdzēja valmieriešiem gūt uzvaru. Otrajā ceturtdaļfināla spēlē Kvartāls spēja izvirzīties vadībā pēc R.Apsīša gūtajiem vārtiem, bet ne uz ilgu laiku, jo divus bezatbildes vārtus guva Smiltens vidusskola, spēli noslēdzot ar rezultātu 2 – 1 un iekļūstot turnīrā pusfinālā.

Pirmā pusfināla spēle starp Valmiera Glass ViA un Elektronamu iesākās strauji ar biežiem Elektronama uzbrukumiem. Pēc pirmā puslaika, kad rezultāts uz tablo rādīja 3  – 0, Valmiera Glass ViA nepadevās, bet tomēr cieta sakāvi pret Elektronamu ar rezultātu 5 – 2. īpaši jāatzīmē viens no Elektronama līderiem Dairis Zariņš, kurš ar diviem īpaši skaisti gūtiem vārtiem ieveda savu komandu turnīra finālā.

Otrajā pusfinālā jau spēles pirmajā minūtē rezultāts uz tablo rādīja 2 – 0 par labu SK Spēks. Jaunie Smiltenes futbolisti negrasījās padoties un samazināja rezultātu līdz 2 – 1, tomēr meistarīgāki šoreiz bija SK Spēks futbolisti, kuriem, atskanot spēles beigu signālam, rezultāts bija 5 – 2 par labu.

Spēlē par trešo vietu pārliecinošu uzvaru guva Valmiera Glass ViA ar rezultātu 6 – 1 pārspējot Smiltenes vidusskolu. Jāatzīmē, ka šajā spēlē trīs vārtus guva Eduards Lācis, bet ar diviem gūtiem vārtiem rezultatīvāko spēlētāju augšgalā nostiprinājās Elvis Arnavs.

Trillera cienīga spēle norisinājās par 1.vietu, kur savā starpā tikās SK Spēks un Elektronams. Par spēles asumu liecināja arī divas piešķirtās sarkanās kartiņas – D.Gaigalam (SK Spēks) un K.Puriņam (Elektronams), kā arī biežās konfliktsituācijas starp abu komandu spēlētājiem un treneriem. Jau spēlei uzsākoties SK Spēks bija pārņēmuši bumbas kontroli, bet vārtus, pateicoties Elektronama disciplinētajai aizsardzībai, tiem izdevās gūt tikai pirmā puslaika izskaņā rezultatīvam esot Artūram Pallo. A.Pallo guva vēl vienus vārtus otrā puslaika gaitā, tādējādi atnesot SK Spēks čempiona titulu.

Izskanot spēles beigu sirēnai tika noskaidrots vietu sadalījums Vidzemes telpu futbola čempionāta 2016./2017.gada sezonas uzvarētāji – SK Spēks. Otrajā vietā ierindojās Elektronams, bet trešajā – Valmiera Glass ViA, aiz sevis atstājot Smiltenes vidusskolu, Kvartālu un Zelli. Tika noskaidrots, ka par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 12 gūtiem vārtiem kļuva E.Arnavs (Valmiera Glass ViA).

Vidzemes Telpu futbola čempionāta organizatori SK Spēks vēlas pateikties par sadarbību veikalam “Sportland”, Valmieras pilsētas pašvaldībai un sporta organizācijai Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola

Atbildēt

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.