Ar SK Spēks uzvaru noslēdzies šī gada Valmieras atklātais čempionāts minifutbolā.

Saistošās četru apļu izspēlēs Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā visu vasaru daudzkārtējie Valmieras amatieru futbola turnīru čempioni saviem pretiniekiem neatstāja nekādas cerības, pēc līgas principa triumfējot ar 33 gūtajiem punktiem 12 spēlēs. Daudz intriģējošāka cīņa izvērtās par otro vietu — noslēgumā to ieguva vēl vieni Valmieras futbola dūži — Kvartāls, kuru kontā 14 punkti. Par diviem mazāk vēl vieniem amatieru futbola uzticīgajiem kalpiem — SK Matīši. Ārpus medaļām šoreiz nācās palikt viesiem no Valkas — FK Valka, kuri gan čempionāta izskaņā manāmi sasparojās un gandrīz arī noķēra abas iepriekšminētās komandas, no matīšniekiem beigās atpaliekot vien par diviem punktiem.

Kā vienmēr savstarpēja sāncensība visa turnīra garumā notika arī rezultatīvāko spēlētāju topā. Te uzvaras lauri kā mierinājums visai komandai tika FK Valka spēlētājam Marekam Cibuļskim, kas pretinieku vārtsargus turnīra gaitā bija sarūgtinājis desmit reižu. Par vieniem vārtiem mazāk čempionu komandas pārstāvim Naurim Krēsliņam, par diviem — Kvartāla pastāvīgajai vērtībai Artim Krievam.

Par šī gada turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Matīss Kučinskis (SK Spēks), bet MVP jeb vērtīgākā spēlētāja balvu nonāca pie Arta Krieva.

Valmieras čempionāta organizatori saka lielu paldies par atbalstu Valmieras pašvaldībai, SPORTLAND un Robertam Treijam. Uz tikšanos nākamajos futbola turnīros, jau ziemas sezonā!

2017. GADA VALMIERAS ČEMPIONI. SK Spēks futbolisti: Sandris Dubovs (pirmā rindā no kreisās), Jānis Kliesmets, Maksims Koļesņikovs, Svajunas Fokas, Nauris Krēsliņš, Kārlis Zvirbulis, Reinis Bērziņš, Mikus Veidemanis (otrajā rindā no kreisās), Lauris Lisovskis, Kaspars Grava, Uldis Pūcītis, Ingus Vagars, Kaspars Bacis, Ingus Pūlis un Valdis Veinbergs.(Ārpus kadra: Toms Veļičko, Valts Grasbergs, Dāvis Rutks, Jevgēņijs Streļcovs, Aivars Rodčenko) Raivo Sarelainena foto

Atbildēt

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.