Ranga tabula

Smiltenes čempionāta telpu futbolā jaunumi

Rezultatīvākie spēlētāji

Nr.p.k.SpēlētājsKomandaVārtu skaits
1.R.TeterisValka 217
2.A.BarkovskisKvartāls16
3.O.PutrālisSkorpions11
4.M.CibuļskisValka 29
5.G.RīdersCSKA7
6.N.SavaļnieksKvartāls6
6.R.AkminsMēru United6
7.E.FreimanisValka 15

Saņemtās kartiņas

Nr.p.k.Spēlētāja vārds uzvārdsKomandaDzeltenās kartiņasSarkanās kartiņas
1.A.SirmaisCSKA1
2.J.PriedeCSKA1
3.M.CibuļskisValka 21
4.R.TeterisValka 21
5.D.MūrnieksSmiltenes vsk.2
6.R.GraņicsValka 12
7.A.ŽebinsSmiltenes vsk.1
8.R.ZirnisKvartāls1
9.T.OzolsSmiltenes vsk.1
10.J.AugstkalnsCSKA1
11.M.DubroValka 21
12.R.RizbergsKvartāls1
13.R.LubovsWannabe1
14.E.FrancisWannabe1

Kārtu kalendārs

1.sabraukums    
8.00Kvartāls31Mēru Unit.
8.20Smiltenes vsk.02Skorpions
8.40CSKA10Valka 1
9.00Namejs03Valka 2
9.20Wannabe02Kvartāls
9.40Veterāni04Skorpions
10:00CSKA10Wannabe
10:20Namejs00Veterāni
10:40Mēru Unit.03Valka 1
11:00Smiltenes vsk.02Valka 2
11:20Kvartāls30CSKA
11:40Skorpions33Namejs
12:00Wannabe11Valka 1
12:20Veterāni14Valka 2
12:40Mēru Unit.05CSKA
13:00Smiltenes vsk.40Namejs
13:20Valka 102Kvartāls
13:40Valka 225Skorpions
14:00Wannabe30Mēru Unit.
14:20Smiltenes vsk.11Veterāni
14:40 A1-B2Kvartāls40Valka 2
15:00 B1-A2Skorpions20CSKA
15:20 3.-4.v.CSKA01Valka 2
15:40 1.-2.vKvartāls30Skorpions
2.sabraukumsValka 09.12.2017.   
9.00Kvartāls41Veterāni
9.20Skorpions33Mēru United
9.40CSKA21Namejs
10.00Valka 221Valka 1
10.20Smiltenes vsk.01Kvartāls
10.40Skorpions31Wannabe
11.00Smiltenes vsk12CSKA
11.20Valka 223Wannabe
11.40Veterāni32Namejs
12.00Valka 140Mēru United
12.20Kvartāls00CSKA
12.40Skorpions15Valka 2
13.00Smiltenes vsk.03Namejs
13.20Wannabe13Valka 1
13.40Veterāni12CSKA
14.00Mēru United36Valka 2
14.20Namejs14Kvartāls
14.40Valka 133Skorpions
15.00Smiltenes vsk.00Veterāni
15.20Mēru United24Wannabe
15.40 A1-B2Kvartāls31Valka 1
16.00 B1-A2Valka 201CSKA
16.20 3.-4.v.Valka 121 Valka 2
16.40 1.-2.v.Kvartāls21 CSKA
3.sabraukumsVariņi/Blome 03.02.2018.   
9.00Smiltenes vsk.Kvartāls
9.20Mēru UnitedCSKA
9.40Valka 2Namejs
10.00SkorpionsValka 1
10.20KvartālsWannabe
10.40CSKAVeterāni
11.00Valka 2Wannabe
11.20Valka 1Veterāni
11.40Smiltenes vsk.Namejs
12.00Mēru UnitedSkorpions
12.20KvartālsValka 2
12.40CSKAValka 1
13.00WannabeNamejs
13.20VeterāniSkorpions
13.40Smiltenes vsk.Valka 2
14.00Mēru UnitedValka 1
14.20NamejsKvartāls
14.40CSKASkorpions
15.00Smiltenes vsk.Wannabe
15.20Mēru UnitedVeterāni
15.40 A1-B2
16.00 B1-A2
16.20 3.-.4.v.
16.40 1.-2.v.
FINALSmiltene 03.03.2018.   
9.00CSKAValka 1
9.20KvartālsWannabe
9.40Mēru Unit.Veterāni
10.00Valka 2Namejs
10.20Smiltenes vsk.CSKA
10.40KvartālsSkorpions
11.00Mēru Unit.Smiltenes vsk.
11.20Valka 2Skorpions
11.40Valka 1Veterāni
12.00NamejsWannabe
12.20Mēru Unit.CSKA
12.40KvartālsValka 2
13.00Smiltenes vsk.Veterāni
13.20SkorpionsNamejs
13.40Mēru Unit.Valka 1
14.00WannabeValka 2
14.20Veterāni CSKA
14.40NamejsKvartāls
15.00Smiltenes vskValka 1
15.20SkorpionsWannabe
15.40 A1-B2A1B2
16.00 B1-A2B1A2
16.20 3.-4.v.3.-4.v
16.40 1.-2.v.1.-2.v

Komandu sastāvi

VārdsVārtiDz.k.Sar.k.
Arnis Platpīrs2
Artūrs Platpīrs1
Raimonds Dūmiņš2
Zigmārs Dūmiņš2
Gints Zuika1
Ilgvars Jezuns
Andris Gorzovs
Jānis Riders1
Kristaps Slenģis
Anrijs Alksnis
Sentis Fiļipovs3
Rūdolfs Balodis
Renārs Eberharts4
Olafs Putrālis11
VārdsVārtiDz.k.Sar.k.
Niks Savaļnieks6
Aleksandrs Barkovskis16
Māris Ozoliņš
Arnis Vauters
Artis Krievs4
Artis Setkins
Raivis Zirnis41
Raivis Risbergs21
Sandis Lezdiņš3
Vladimirs Beidomirovs
Jānis Biriņš2
Kaspars Zirnis
VārdsVārtiDz.l.Sar.k.
Raivis Graņics22
Maksims Kudinovs2
Matīss Jaunslāvietis1
Klāvs Visockis4
Klaids Maļcevs1
Krišjānis Zauska
Ģirts Gromulis
Mareks Rudzītis
Elvis Freimanis5
Ivars Lukavskis
Mareks Pulle
Aleksis Buiko
VārdsVārtiDzel.kSar.k.
Jānis Koops
Mareks Cibuļskis91
Agnis Kārkliņš
Roberts Teteris171
Sergejs Pavlovs
Gatis Rožlapa
Dins Silavs1
Ingars Raiskums
Ingus Auziņš
Dins Silauvs
Ingars Raiskums
Jānis Jurģis2
Mārtins Dubro51
Andrejs Ivanovs
VārdsVārtiDzel.k.Sark.k.
Tomass Ozols11
Jānis Dzenis
Artūrs Žēbins1
Jānis Mežiels
Daniels Mūrnieks2
Tomass Cīrulus
Toms Burcevs
Mairis Paeglis
VārdsVārtiDzelt.k.Sark.k. 
Georgs Vahtanovs
Armands Joniņš
Sandis Kalniņš
Rinalds Kaņipovs2
Ģirts Dubins2
Lauris Petrovs
Deniss Dubins
Gvido Abramkins1
Pēteris Grodnis
Kristiāns Kurpnieks
Artūrs Beitiks1
Ralfs Mazjānis1
VārdsVārtiDzelt.k.Sark.k.
Jevgēnijs Kravčenko
Igors Gailis
Mārtiņš Veģeris
Agnis Sirmais21
Daniels1
Kristaps Rīders2
Gatis Rīders5
Jānis Priede11
Jānis Augstkalns11
Raitis Augstkalns
Jānis Ērglis
Oskars Šaicāns
Reinis Sebris
Jūlijs Morozs
VārdsVārtiDz.l.Sar.k.
Indars Melzobs
Mārtiņš Lakovics1
Edijs Francis21
Gints Gasūns1
Rolands Lubovs1
Jānis Tomass3
Edvīns Karņickis1
VārdsVārtiDz.l.Sar.k.
Andris Kasparinskis
Jānis Kaspariskis2
Raiens Kreitūzis
Matīss Mencis
Emīls Bērziņš
Renārs Akmins
Edgars Kvitka
Dāvis Liepiņš2
Ralfs Akmins4
Artis Ozoliņš
VārdsVārtiDz.l.Sar.k.
Aigars Veldre
Arnis Slenģis1
Jurijs Vorovcovs
Aiviss Blekšs
Intars Mežulis
Sandis Rullis
Dainis Sīmanis
Toms Mežulis2
Jānis Bormanis