Ranga tabula

Valmieras čempionāta telpu futbolā jaunumi

Rezultatīvākie spēlētāji

Nr.p.k.SpēlētājsKomandaVārtu skaits
1.A.JaunzemsSK Spēks10
2.J.TaulavičusSK Spēks9
3.V.TatarčuksFC Pārgauja8
4.I. ZarčenkoFC Pārgauja7
5.R.DūmiņšKvartāls7

Saņemtās kartiņas

Nr.p.k.Spēlētāja vārds uzvārdsKomandaDzeltenās kartiņasSarkanās kartiņas
1.M.KučinskisSK Spēks2
2.D.RiženkovsFC Pārgauja1
3.K.ZirnisKvartāls1
4.V.OlševsksValmieras Stikla šķiedra11
5.M.AlsiņšSK Matīši1
6.A.PutniņšSK Matīši1
7.J.TaulavičusSK Spēks1
8.M. PavlovičšValmiera Glass ViA/BSS1
9.A.PundiņšValmieras Stikla šķiedra1
10.A.GrīnsValmieras Stikla šķiedra1
11.D.BurlaksVIA1
12.A.BērziņšValmieras Stikla šķiedra1

Kārtu kalendārs

3.sabraukums Pārgaujas sākumskola 12.02.2017.
10.00KVARTĀLS72VIA
11.00SK MATĪŠI23VALMIERA GLASS VIA/BSS
12.00KVARTĀLS74VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
13.00SK SPĒKS40SK MATĪŠI
14.00FC PĀRGAUJA82VALMIERA GLASS VIA/BSS
15.00SK SPĒKS50VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
4.sabraukums Pārgaujas sākumskola 05.03.2017.
09.00FC PĀRGAUJA91SK MATĪŠI
10.00VALMIERA GLASS VIA/BSS62VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
11.00SK MATĪŠI43VIA
12.00SK SPĒKS32KVARTĀLS
13.00VIA50VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
FINĀLS  Vidzemes Olimpiskais centrs 18.03.2017.
1/4 fināli
10:00FC PārgaujaSK Matīši
11:00VALMIERA GLASS VIAValmieras Stikla Šķiedra
1/2 fināli
12.00KVARTĀLS 1. ceturtdaļfināla uzvarētājs
13.00SK SPĒKS2. ceturtdaļfināla uzvarētājs
14.00par 3.vietu
15.00FINĀLS

Komandu sastāvi

VārdsVārtiDz.k.Sar.k.
Jānis Brēža
Matīss Kučinskis
Reinis Bērziņš
Ingus Vagars
Kaspars Bacis1
Jevgēņijs Streļcovs
Lauris Lisovskis
Svajunas Fokas
Toms Veļičko1
Kaspars Grava2
Maksims Koļesņikovs1
Mikus Veidemanis
Valdis Veinbergs1
Jānis Kliesmets2
Valts Grasbergs
Sandris Dubovs31
Uldis Pūcītis21
Aivars Rodčenko
Nauris Krēsliņš1
Kristers Lūsiņš
Kārlis Zvirbulis
Dāvis Rutks
Ingars Pūlis1
VārdsVārtiDz.k.Sar.k.
Normunds Nīgalis
Artis Knoks1
Reinis Alsiņš
Mārcis Alsiņš
Aldis Putniņš31
Ingars Veide
Rihards Asarītis3
Druvis Ruciņš
Kristaps Gobiņš
Jānis Šurma
Edgars Lapenass2
Rinalds Ķimelis
Didzis Riženkovs
Roberts Veide3
Jānis Gulbis
Sandris Lezdiņš1
Andris Jēkabsons
Otto Specians
Māris Antons
VārdsVārtiDz.l.Sar.k.
AINĀRS BĒRZIŅŠ
MAREKS RUDZĪTIS
JURIS KRŪSKOPS
JĀNIS ŽAGATA
ARTŪRS GRIŅŠ
KASPARS MĀLNIEKS
KALVIS KALNIŅŠ
VLADISLAVS OĻŠEVSKIS
VLADIMIRS BAIDEMIROVS
ARMANDS PUNDIŅŠ
JĀNIS REČS
RALFS APSĪTIS
BRUNO BĒRZIŅŠ
ARMANDS VALTIŅŠ
ROBERTS ŠASTILOVSKIS
VārdsVārtiDzel.kSar.k.
ROBERTS CIPE
INGUS ĶIRSIS
RAULS BĀRBALIS
TOMASS RIEKSTIŅŠ
INGARS PŪLIS
TOMS BURCEVS
MĀRCIS INDRIKSONS
ROBERTS VEIDE
ĢIRTS TREIMANIS
REINIS MAČULĀNS
MĀRIS ANTONS
TOMASS CĪRULIS
TOMS DUBAVS
MARKUS DUBAVS
VārdsVārtiDzel.k.Sark.k.
Artis Šetkins
Artis Krievs3
Endijs Bērziņš
Raivis Zirnis1
Kaspars Zirnis1
Māris Ozoliņš
Jānis Bīriņš12
Juris Klētnieks11
Uģis Bedeicis4
Mareks Freilihs
Vladimirs Baidemirovs1
Arnis Vanters
Roberts Gackis1
Krists Tīcis
Artūrs Zelčš1
Artūrs Jermacāns
Raimonds Dūmiņš11
Haralds Flemings
Reinis Mirkšs
Vadims Tatarčuks
VārdsVārtiDzelt.k.Sark.k. 
Sandris Lezdiņš
Nikolajs Ozols
Igors Vizins
Vadims Tatarčuks
Mareks Siliņš
Dāvis Saldūksnis
Maksims Dubins
Māris Jirgensons
Igors Zarčenko
Ivo Dobenbergs
Didzis Riženkovs
Juris Ošiņš
Jānis Gulbis
Uģis Ozols
Anatolijs Hazovs
Vadims Zagladovs
VārdsVārtiDzelt.k.Sark.k.
Edijs Dāvis Rečs
Elmārs Sietinsons
Elvijs Vestbergs
Elvis Bisenieks
Elvis Mālmanis
Kristaps Pelcbergs
Māris Bergs
Olafs Radziņš
Sergejs Nikaļuks
Valts Grasbergs
Rihards Adamovičs
Andžejs Staško
Deniss Burlaks
Jānis Svitka