Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 17. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien J. Daliņa stadionā ar 5:1 (3:0) pārspēja FK Jēkabpils/JSC.

IMG_8103

Uz spēli Valmierā jēkabpilieši bija ieradušies vien 12 spēlētāju sastāvā, bez treneriem un apkalpojošā personāla. Jau ar pirmajām spēles minūtēm varēja paredzēt, ka viņiem šajā cīņā klāsies gana plāni. Jau pirmā puslaika gaitā daži no Jēkabpils spēlētājiem sāka arī manāmi klibot. Acīmredzami, šī komanda, vismaz uz šo spēli, bija sakomplektēta ar lielām mokām.

IMG_8145

Spēles rezultāts diez ko uzskatāmi neparāda to noskaņojumu kāds valdīja laukumā. Valmieriešiem šo spēli vajadzēja noslēgt ar vismaz divciparu vārtu skaitli rezultāta ailē — vismaz puse no savām iespējām netika izmantotas. Toties ar augstu realizācijas procentu izcēlās mājinieku kapteinis Mārcis Ērglis, kurš guva četrus vārtus. Jēkabpilieši vienīgos vārtus guva pēc kādreizējā Valmieras spēlētāja Ingu Makovska precīza bumbas raidījuma ar galvu.

IMG_8176

Nākamo spēli Valmiera Glass FK/BSS aizvadīs 13. augustā, pl. 17 izbraukumā Rīgā, satdionā Energoautomātika pret JDFS Alberts.

IMG_8153SEŠUS VĀRTUS pēdējās divās spēlēs guvis valmieriešu kapteinis Mārcis Ērglis.

Valmiera Glass FK/BSS — FK Jēkabpils/JSC 5:1 (3:0)

Vārti: Ērglis 7’, 23’, 50’, 55’, Miķelsons 34’ — Makovskis 59’

Brīdinājumi: Sietiņsons 64’

Sastāvi: Arnavs (v), Sietiņsons, Cipe, Ozols (57’ Velme), Ģērmanis (46’ Jākobsons), B. Bērziņš (72’ Koļesņikovs), Jaunzems (79’ Migla), Veinbergs (46’ Lūsiņš), Ērglis (k) Miķelsons, U. Bērziņš  — Balis (v), Leščovs, Zeps, Makovskis, Vonogs, Potlovs, Koļesņikovs, Petrenko (46’ Zvaigzne), Nr. 17, Liņģis (k), Terens.

Spēles tiesnesis: Edgars Maļcevs