Sestdien, 14.janvārī tika aizvadīts Vidzemes Telpu futbola 2016./2017.gada sezonas čempionāta  otrais posms, kur ar divām uzvarām izcēlās SK Spēks.

Dienas pirmajā spēlē, kur tikās divas Valmieras komandas SK Spēks un Valmiera Glass ViA uzvaru pēc salīdzinoši saspringta sākuma guva SK Spēks ar rezultātu 5 – 2.  Pie pirmās uzvaras čempionātā tika arī Kvartāls, kurš ar Raivja Rīsberga gūtajiem trīs vārtiem, spēja izcīnīt uzvaru pār SMFK Zellis ar rezultātu 3 – 5.  Lai gan spēles iesākumā izrādīja sīvu pretestību, Elektronams bez ierunām piekāpās SK Spēks ar rezultātu 6 – 0.

Īpaši spraigas izvērtās pēdējās divas otrā posma spēles. Pirmspēdējā posma spēlē, kurā sacentās SMFK un Valmiera Glass ViA uzvaru guva otrie, pateicoties Elvja Arnava gūtajiem trīs vārtiem. Spēles rezultāts tika izšķirts pirmspēdējā spēles minūtē, kurā E.Arnavs guva vārtus izpildot soda sitienu pa pretinieku vārtiem, tādējādi panākot uzvaru ar rezultātu 4 – 3 Valmiera Glass ViA labā.

Pēdējā posma spēlē norisinās Smiltenes derbijs – Elektronams pret Smiltenes vidusskolu. Iesākumā nokļūstot iedzinējos, Elektronams spēja reabilitēties un pat izvirzīties vadībā 2 – 1. Lai gan Smiltenes vidusskolas spēlētājs Kristaps Ozols izlīdzināja rezultātu, ar to nebija pietiekami, lai pārspētu Elektronamu. Spēles pēdējās minūtēs Elektronamu izvirzīja vadībā Reinis Putrālis un spēle noslēdzās ar rezultātu 3 – 2 derbijā uzvarot Elektronamam.

Nākamais Vidzemes Telpu futbola čempionāta posms 4.februārī, plkst.10.00 Valmieras Pārgaujas sākumskolā.